Optiskais internets ir ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums un to prot novērtēt ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Šobrīd pasaulē ir jau 44 miljoni optiskā interneta lietotāju, visattīstītākās šajā ziņā ir Āzijas valstis un ASV, bet Eiropā optisko internetu lieto vairāk kā 2 miljoni. Šis cipars ar katru dienu turpina augt un es pat teiktu tas aug pat pārāk strauji, jo man šķiet drīz interneta pakalpojumu sniedzēja tehniķi nespēs pieslēgt lietotājus šim lieliskajam pieslēgumam, jo visi ir pārgribējušies pēc optikas, ko piedāvā Lattelecom interneta provaiders.

Nesen, kā optiskais internets Aizkrauklē parādījās, jo cilvēki bija aktīvi balsojuši par šo lielisko interneta pieslēgumu. Jāpiebilst arī tas, ka optiskais internets Liepājā arī ir top līmenī, jo arī tur ir pieejams Lattelecom optiskais internets. Liepājā jau ir pašsaprotami, ka šis pieslēgums jau ir pieejams, bet Aizkrauklē tas noteikti būs pateicoties cilvēku aktīvai balsošanai, kas deva signālu, ka Aizkraukē optiskais internets tiek gaidīts.

Latvijas plus ir tāds, ka Lattelecom optiskais internets tiek piedāvāts par patīkami zemu cenu, bet piemēram, Norvēģijā optiskais internets mēnesī, piemēram, maksā vairāk kā simts eiro, kamēr Latvijā optiskā interneta cenas sākas tikai no 7,9 Ls.

Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja izvēlēties dažādus optiskā interneta ātrumus, kas ļauj interneta lietotājam izvēlēties savām un ģimenes vaidzībām piemērotāko optiskā interneta plānu. Jāpiebilst arī tas, ka Latvijā ir iespējams pieteikties un lietot Eiropā ātrāko internetu, kāds pieejams privātpersonām – 500 Mbit/s, ko piedāvā un ko spēj nodrošināt Lattelecom optiskais internets.

Cik zināms, tad interneta lietotāji iecienījuši Lattelecom mājas komplektus kopā ar optisko internetu. Tie ir daudz un dažādi, piemēram, var pieteikt optisko internetu kopā ar interaktīvo televīziju vai vēl papildus pieteikt mājas telefonu.

Lattelecom Interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu. Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte. Un protams, lai pieslēgtu interaktīvo TV nav nepieciešams vilkt kabeļus vai uzstādīt antenu, satelītšķīvi. Tā ir difgitālā televīzija, kura piedāvā turpat TV ekrānā nomāt filmas, kā arī ir pieejams bez maksas, tad iespējams ierakstīt savas iemīļotās TV pārraides, lasīt ziņas TV ekrānā un vēl daudz ko citu.