Šeit var izlasīt, kā optiskā interneta klienta atsauksmes par Lattelecom optisko internetu. Precīzi par optisko interneta pieslēgumu Purvciemā.

Tiešām ideāls internets Purvciemā ir lattelecom optiskais internets. Apmierina gan cena, gan kvalitāte šim interneta pieslēgumam. Lietoju optisko internetu, kura ātrums ir līdz 200Mbit/s un esmu sajūsmā!

Pateicoties šim ātrajam interneta pieslēgumam, es varu filmas, mūzikas failus lejupielādēt pāris sekundēs, kas nebija iespējams ar iepriekšējiem interneta provaideriem, kurus biju izmantojis. Parasti tiek solīts ātrs internets, bet kad pieslēdz, tad sākas problēmas. Bija reiz tāds gadījums, kad piedāvāja optisko interneta pieslēgumu ar ātrumu līdz 100Mbit/s. Kad tas tika ierīkots jau pašā sākumā maksimālais ātrums bija līdz 50Mbit/s, bet vakaros 10 – 20Mbit/s. Nepatīkams pārsteigums bija tad, kad uzzināju, ka šis solītais optiskais interneta pieslēgums ar ātrumu 100Mbit/s ir tikai līdz mūsu mājai, kā rezultātā tas tiek izdalīts uz visiem. Vēl viens variants bija, kad man sola lielu interneta ātrumu, bet rezultātā tas protams ir tikai Latvijā, bet uz ārzemēm šis ātrums ir tik niecīgs, kad labāk vispār neko nedarīt.

Vismaz tagad man ir ātrs interneta pieslēgums, kurš ir atvilkts līdz manam dzīvoklim, kā rezultātā man ar nevienu nav jādalās un es saņemu tik lielu interneta pieslēgumu par kādu vienojos. Jāpiemin arī cenas, kuras ir ļoti pievilcīgas šādam kvalitatīvam interneta pieslēgumam Purvciemā.