Balticom ir dibināts 1999. gadā. Balticom piedāvā tādus pakalpojumus, kā Interneta pieslēgums, televīzija un telefons, kā arī Hostinga pakalpojumus un servera izvietošanu.


Balticom savus pakalpojumus pārsvarā piedāvā Rīgas mikrorajonos: Āgenskalnā, Bolderajā, Centrā, Čiekurkalnā, Dārzciemā, Daugavgrīvā, Dzirciemā, Iļģuciemā, Imantā, Jaunciemā, Juglā, Ķengaragā, Mežciemā, Pļavniekos, Purvciemā, Rumbulā, Vecmilgrāvī, Ziepniekkalnā, Zolitūdē u.c., kā arī Rīgas rajonā. Mājas lapā ir minēts, ka ja adrese nav redzema sarakstā, tas nenozīme, ka interneta pieslēgums pēc adreses nav iespējams. Tātad ja Tava adrese nav redzema sarakstā, tad var rakstīt vai zvanīt, jo iespējams interneta pieslēgums ir pieejams vai tuvākajā laikā būs.

Balticom optiskais internets

Optiskais internets būs daudz ātrāks un kvalitatīvāks, nekā parastais interneta pieslēgums. Optiskais internets nodrošina ātra failu lejupielāde un piekļuve filmām, foto, mūzikai pāris minūtēs.

Balticom piedāvā optisko interneta pieslēgumu līdz 100Mbit/s tādos Rīgas mikrorajonos, kā Pļavnieki, Vecmilgrāvis, Zolitūde, Šampēteris, Iļģuciems, Āgenskalna priedes, Ziepniekkalns, Imanta, Jugla, un Mežciems.

Atsauksmes par Balticom provaideri:

Labs, stabils un gana ātrs interneta pieslēgums. Esmu diezgan apmierināts ar šo provaideri. Vārdu sakot labs interneta pieslēgums. Esmu no Pļavniekiem un šo interneta provaideri izmantoju jau vairākus gadus.

Balticom nav slikts, tikai uplouds varētu būt lielāks, bet visā visumā normāls interneta pieslēgums.

Lietoju Mājas Profesionālo internetu un uzskatu, ka tas ir pārāk dārgs un ja nebūtu noslēgts līgums sen būtu no viņiem aizgājis. Par tādu cenu var dabūt daudz labāku un ātrāku interneta pieslēgumu.