Internet Tukumā Jums piedāvā pieredzējis pakalpojumu sniedzējs – Lattelecom. Optiskais internets Tukumā no Lattelecom var sasniegt interneta ātrumu līdz pat 500 Mbit/s, kādu interneta ātrumu pagaidām nepiedāvā neviens interneta pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Tas ir ātrs un stabils internets par pieņemamu cenu.

500 Mbit/s ir lielākais internet ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā, un tas iezīmē jaunu posmu interneta attīstībā. Šāds interneta ātrums ļaus ne tikai jaunā kvalitātē izbaudīt pašreiz pieejamos pakalpojumus, bet arī strauji attīstīties nākamās paaudzes interneta pakalpojumiem.

Optiskā internet lietotāji šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s ātru internet pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un internet lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Citviet Eiropā šāda veida pieslēgumi ir salīdzinoši dārgi un pozicionēti uz situētiem un turīgiem lietotājiem. Latvijā Lattelecom izvēlējies citu stratēģiju – uzreiz to piedāvāt plašākai sabiedrībai, jo šāda infrastruktūra palīdz ātrāk un kvalitatīvāk sazināties, tādējādi arī atbalstīs ekonomisko situāciju valstī un palīdzēs rasties jaunām idejām, kā šo neierobežoto kapacitāti izmantot.

Norvēģijā optiskais pieslēgums mēnesī, piemēram, maksā 160 eiro, kamēr Latvijā tā cenas sākas no 7,9 Ls. Jāatzīmē, ka Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja lietot Eiropā ātrāko internetu, kāds pieejams privātpersonām – 500 Mb/s, ko spēj nodrošināt Lattelecom optiskais pieslēgums.

Optiskais internets Tukumā ir tas pieslēgums, kas nepieciešams arī Jums. Jāpiebilst arī tas, ka visas nepieciešamās iekārtas (arī interneta modems) un optiskā interneta ierīkošana Tukumā ir bez maksas. Tas nozīmē, ka ir pēdējais laiks pieteikt Lattelecom optisko internetu.