Uzņēmums Interneta pasaule ir dibināts 2000. gadā. Interneta pasaule mērķis ir nodrošināt fiziskās un juridiskās personas Latvijā ar kvalitatīviem pakalpojumiem telekomunikāciju jomā. Interneta pasaule piedāvā optisko tīklu Rīgā un kabeļu tīklus Latvijas reģionos. Interneta pasaule piedāvā interneta pieslēgumu gandrīz visā Latvijas teritorijā.

Interneta pasaule piedāvā tādus interneta pakalpojumus, kā Internets, telefonija, Hostings, Mājas lapu izstrāde, Wifi un mājas komplektus. Interneta pakalpojumi tiek piedāvāti gan mājai, gan biznesm.

Interneta pasaule piedāvā interneta pieslēgumu līdz 20Mbit/s, kas nav liels ātrums, bet vairums gadījumu pietiekams. Tātad interneta pieslēgums, ko piedāvā interneta pasaule varētu būt pietiekams.

Interneta pasaule pakalpojumi pieejami tādās vietās, kā Rīga, Ķekava, Baloži, Bauska, Silakrogs u.c, uzreiz jāpiebilst, ka iespejamais interneta pieslēguma ātrums visās vietās nav vienāds. Lai uzzinātu, kāds un cik ātrs internets Jums ir pieejams dodieties uz internets pasaule mājas lapu.

Atsauksmes par Interneta pasaule provaideri:

Nekādā gadījumā neņemiet šo pieslēgumu. Signāls lielākoties nepienāk vispār. Klientiem, kuriem nav lielas provaidera izvēles, viņi liek mīksto.

Viss ir labi, vienīgi cena gan nenormāli augsta.

Man patīk interneta pieslēgums no interneta pasaule. Parasts interneta provaiders. Lietoju jau ilgu laiku un esmu apmierināts. Par pārējo gan maz varu spriest, jo nekad nav bijušas nekādas problēmas.

Neko sliktu nevaru pateikt par šo provaideri, ja nu vienīgi laiku atpakaļ kautkas manuprāt ar interneta pieslēgumu nebija, kā vajag – kautkas raustījās, bet tas tikai pāris reizes bija. Uz doto brīdi esmu apmierināts, jo nekas labāks arī nav pieejams. vienīgais, ko vajadzētu mainīt – piedāvāt ātrāku internetu.