Interneta pieslēgums ir viens no svarīgākajiem pakalpojumiem, ko sniedz telekomunikāciju uzņēmumi Latvijā un visā pasaulē. Tas ir tāpēc, ka cilvēkiem ir nepieciešams piekļūt internetam, lai veiktu vairākus svarīgus un nepieciešamus darījumus. Internetā cilvēki var iepirkties, skatīties filmas, lejupielādēt dziesmas un failus, veikt bankas darījumus, rezervēt viesnīcu biļetes, pievienoties interešu grupām, un darīt absolūti jebkuras citas aktivitātes, kas parasti ir jādara personīgi. Izvēlieties labāko internetu, lai varētu veikt visas iepriekš minētās darbības! Ir neskaitāmi pakalpojumu sniedzēji, un informācijas tehnoloģiju speciālisti neatbalsta kādu vienu konkrētu zīmolu vai sniedzēju. Jūs varat izvēlēties pakalpojumu sniedzēju mūsu salīdzināšanas tabulā, kas piedāvā Jums nepieciešamos pakalpojumus, kas atbilst Jūsu prasībām.

Optiskais interneta pieslēgums

Ar tehnoloģiju attīstību un jaunievedumiem komunikāciju jomā, optiskais interneta pieslēgums lēnām kļūst par vēlamāko interneta piekļuves veidu. Ātrgaitas optiskais interneta pieslēgums ir ne tikai pieejams mūsu birojos un mājās, bet vietējais interneta pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī dažādus mājas komplektus un lētus interneta plānus ātrgaitas interneta pakalpojumu pieejai, lai ikviens interneta lietotājs varētu izvēlēties sev piemērotāko interneta pieslēgumu/mājas komplektu. Optiskā interneta piekļuve ir pārspraudusi interneta tīklu robežas. Laiks, kas nepieciešams, lai piekļūtu internetam, kā arī, lai lejupielādētu dažāda izmēra failus un informāciju, ir dramatiski samazināts. Tīmekļa informācija ir ērti un viegli pieejama, un to neietekmē lieli attālumi. Optiskā interneta pieslēgums ir īpaši piemērots tiem, kam nepieciešama tūlītēja un ilgstoša vai pastāvīga piekļuve internetam. Tas ir tik pieprasīts, ka ir dzirdēts, ka tiek ņemts ātrais kredīts internetā, lai pieslēgtos šīm interneta pieslēgumam. Nevar zināt vai tā ir taisnība, bet zinot, cik liela bauda ir lietot optisko internetu – viss var būt!

Interneta pakalpojumu sniedzēji

Baltcom ir Baltijā lielākais kabeļtelevīzijas operators, kas darbojas jau kopš 1991. gada. Tas nozīmē, ka uzņēmums ir pieredzējis un uzticams jebkurā gadījumā. Uzņēmums nodrošina elektronisko sakaru pakalpojumus vairāk nekā 100 000 mājsaimniecībām. Baltcom saviem abonentiem piedāvā vairāk nekā daudz, ļoti daudz TV kanālus, sniedz interneta, kā arī fiksēto telefonsakaru pakalpojumus. Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā. SIA Lattelecom ir dibināta 1994.gadā, kas nozīmē, ka ir 3 gadus jaunāks par Baltcom. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom piedāvā tiešām daudz pakalpojumu un lielisku servisu.

Internets

Mūsdienu sabiedrībā dzīve nav iedomājama interneta. No izglītības līdz uzņēmējdarbībai un no mājsaimniecības komerciāliem jautājumiem, Pasaules plašais tīmeklis ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un mūsu atkarību no tā nevar noliegt. Internetam paplašinoties, pieejamās programmas attīstās katru dienu. No animācijas un augstas kvalitātes grafikām un attēliem, līdz filmām un mūzikas video, datu apmaiņa strauji pieaug. To lielā izmēra dēļ, šo failu lejupielādei parasti nepieciešamas dažas minūtes līdz stundas, lai tos lejupielādētu ar tradicionālajām interneta piekļuves tehnoloģijām. Pieaugot pieprasījumam pēc interneta pieslēguma, tiek izstrādātas jaunas metodes, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi internetam. No tradicionālās metodes, kā piekļūt internetam, izmantojot telefona līniju, uz jaunāko tehnoloģiju optiskā interneta piekļuvi, interneta piekļuves tehnoloģija ir patiešām nogājusi garu ceļu. Jaunās interneta tehnoloģijas atvieglo smago pieteikumu lietošanu, uzlabojot datu sūtīšanas un saņemšanas ātrumu.

Interneta pieslēguma veidi

DSL, kabelis, bezvadu un optiskā interneta tehnoloģijas ir revolucionizējušas interneta pieejas koncepciju. Dažādi interneta pakalpojumu sniedzēji piedāvā vienu vai visus piekļuves tehnoloģijas veidus, vadoties pēc gala patērētāja prasībām un budžeta. Kamēr iezvanpieejas savienojums joprojām ir vislētākais, jaunākas tehnoloģijas (optiskais internets) piedāvā pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām. Agrāk, lai piekļūtu internetam, bija nepieciešams fiksēts savienojums no mājām. Tagad, bezvadu internets un publiskais WiFi ir pārvarējuši šo ierobežojumu, ļaujot piekļūt internetam, atrodoties kustībā.

Informācija ir tikai informatīva un publicēšanas mērķis nebija izcelt vai ieteikt, kādu no minētajiem pakalpojumu sniedzējiem.