Stabils optiskais internets Valmierā ir Lattelecom ātrais optiskais internets, kura cena Jūs patīkami iepriecinās. Un tas viss nozīmē to, ka Valmierā ir pieejams labs internets par labu cenu.

Lattelecom optiskā interneta lietotājiem šobrīd piedāvā pieslēgt dažādus interneta ātrumus sākot no 20 Mbit/s un beidzot ar neticami lielu ātrumu, kas ir pieejams VIP komplketā. VIP komplketa interneta ātrums ir līdz 500Mbit/s, kas ir ātrākais interneta pieslēgums Latvijā. Lielā optiskā interneta ātruma izvēle ļauj izvēlēties, pamatojoties uz savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem sev atbilstošāko interneta pieslēgumu.

Pats labākais ir tas, ka var pieteikt optisko internetu, piemēram ar interaktīvo televīziju, kas ir digitālā televīzija ar daudz papildpakalpojumiem un populāriem TV kanāliem. Valmiera ir liela pilsēta un patīkami, ka tagad arī Valmierā ir pieejams ātrs internets, kā jau tas pienākas tādai lielai pilsētai. Vēl jau arī tas, ka Valmiera ir viena no senākajām Latvijas pilsētām, Hanzas savienības locekle, šobrīd Vidzemes plānošanas reģiona lielākā pilsēta. Tātad vidzemes plānošanas reģiona lielākā pilsēta un pilsēta, kurā ir pieejams ātrākais optiskais internets Latvijā.

Par optisko internetu runājot gribēju piemest klāt, ka Latvijā to iespējams abonēt par lētu naudu, kā tas nav eiropā, jo piemēram, Citviet Eiropā šāda veida pieslēgumi ir salīdzinoši dārgi un pozicionēti uz situētiem un turīgiem lietotājiem. Latvijā Lattelecom izvēlējies citu stratēģiju – uzreiz to piedāvāt plašākai sabiedrībai, jo šāda infrastruktūra palīdz ātrāk un kvalitatīvāk sazināties, tādējādi arī atbalstīs ekonomisko situāciju valstī un palīdzēs rasties jaunām idejām, kā šo neierobežoto kapacitāti izmantot.

Valmierā un citur Latvijā šis Lattelecom optiskais internets ir ļoti pieprasīts, kā arī tā ierīkošana ir bez maksas. Arī interneta modems būs bez maksas, jo Lattelecom optisko internetu ierīko bez maksas, kā arī optikas modemu dod bez maksas. Tas iespējams varētu palīdzēt pieņmt lēmumu pārslēgties uz ātrāko interneta pieslēgumu Latvijā, kas noteikti arī palīdzēs ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu.

Piesaki šo interneta pieslēgumu Valmierā jau Tagad! Ietaupi Ls 5 piesakot to internetā. Atceries: Piesaki Lattelecom optisko internetu!