Lattelecom optiskais internets un dsl internets ir tie divi interneta pieslēgumi, kuri ir stabili un kvalitatīvi pieslēgumi. Optiskais internets Talsos un citur Latvijā ir jaunums, bet dsl internets jau ir labi pazīstams Lattelecom interneta pieslēgums. Abi ir kvalitatīvi interneta pieslēgumi, bet optiskais internets nodrošina daudz lielāku ātrumu nekā dsl, kas arī ir ļoti labs un populārs interneta pieslēgums Līvānos un citur Latvijā.

Lattelecom dubulto platjoslas interneta ātrumu

Lattelecom pavisam nesen DSL interneta pieslēgumiem palielināja interneta ātrumu.  Infrastruktūras uzlabošanas rezultātā gan privātā, gan biznesa segmenta lietotājiem, interneta ātrums tika palielināts gandrīz divas reizes. Interneta ātrums tika palielināts privāto klientu pakalpojumiem ar lejupielādes ātrumu 2Mbit/s un 5 Mbit/s, palielinot šo pakalpojumu ātrumus attiecīgi līdz 4Mbit/s un 8Mbit/s. Visiem jaunajiem klientiem. Būtiski tieka palielināts interneta ātrums arī vairākiem pakalpojumiem biznesa klientiem. Interneta lejupielādes ātrumu 4 Mbit/s attiecīgi palielinot līdz 6Mbit/s, savukārt 5Mbit/s līdz 8 Mbit/s, bet 6Mbit/s ātrums tika palielināts līdz pat 10Mbit/s. Tas nozīmē, ka arī DSL internets un tieši Lattelecom DSL interneta pieslēgums arī būs neslikta izvēle, jo tas ir ātrs un kvalitatīvs pakalpojums par lielisku cenu. Interneta pieslēgums Līvānos ir ātrs, kvalitatīvs un Līvānos dzīvojošajiem ir liela izvēle, jo ir pieejami vairāki interneta pieslēguma veidi un vairāki tarifa plāni, lai katrs klients varētu izvēlēties sev piemērotāko pieslēguma veidu.

Wi-Fi ir bezvadu internets

Wi-Fi ir bezvadu internets, kas ļauj pieslēgties ātrgaitas internetam vairāk nekā 450 piekļuves punktos Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās – bāros, kafejnīcās un restorānos, viesnīcās un viesu namos, degvielas uzpildes stacijās, automazgātuvēs, atpūtas un iepirkuma centros, lidostā Rīga un pie Lattelecom taksofoniem aptuveni 100 metru rādiusā ar tiem. Wi-Fi var lietot jebkurš portatīvā un plaukstdatora lietotājs, iegūstot lietotājvārdu un paroli. Wi-Fi bezvadu internets ir noderīgs situācijās, kad nav pieejams pastāvīgais interneta pieslēgums, lai nosūtītu un saņemtu e-pastu, aplūkotu interneta vietnes vai izmantotu citas interneta sniegtās iespējas, atrodoties ārpus biroja un mājām, piemēram, biznesa pusdienu un lietišķas tikšanās laikā vai arī ceļojot.

Izvēlies savu interneta pieslēgumu – Lattelecom optisko interneta Līvānos pieslēgumu vai DSL interneta pieslēgumu. Interneta ierīkošana un interneta modems Līvānos ir bez maksas. Piesaki pakalpojumu internetā, kas  ir ātri un ērti – Saņem atlaidi jeb dāvanu Ls 5 pirmajam rēķinam.