Optiskais internets Līvānos ir klāt, jo arī Līvānos Lattelecom piedāvā interneta pieslēgumu, kas ir optiskais interneta pieslēgums ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s. Optiskais internets Līvānos un visā Latvijā dod iespēju lietot liela ātruma interneta pieslēgumu par to maksājot nelielu summu jeb abonēšanas maksu. Tas arī varētu būt viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šis internets ir kļuvis tik populārs.

Jāpiebilst arī tas, ka Lattelecom katram klientam nodrošina unikālu interneta pieslēgumu. Tas nozīmē, ka gan DSL interneta, gan optiskā interneta lietotāji ne ar vienu nedalās ar savu pieslēgumu. Tāpēc arī interneta ātrums ir tik liels, kā arī pakalpojumu sniedzējs spēj garantēt minimālo lejupielādes un augšupielādes ātrumu.

Optiskais pieslēgums

Ātrgaitas optiskais pieslēgums Līvānos un citās Latvijas pilsētās ļaus tā lietotājiem kvalitatīvi izmantot Lattelecom piedāvātos pakalpojumus – internetu, tālruņa sarunas un Lattelecom Televīziju. Šāds pieslēgums sniegs iespēju iedzīvotājiem lietot arī pakalpojumus, pie kuru attīstības Lattelecom strādā.

Pēc optiskā tīkla izveides esošie Lattelecom klienti, vienojoties ar uzņēmumu par viņiem ērtu laiku, varēs saņemt ātrgaitas interneta pakalpojumus. Gan interneta, gan Lattelecom televīzijas lietotāji tādējādi saņems pakalpojumus izmantojot optisko kabeļu infrastruktūru, saglabājot esošo maksu par pakalpojumiem.

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom grupu veido pieci uzņēmumi: Lattelecom, Lattelecom BPO, Lattelecom Technology, Citrus Solutions un Baltijas Datoru Akadēmija.

Optiskais internets Līvās un visā Latvijā ir tas pieslēgums, kurš nodrošinās liela ātruma internetu par saprātīgu samaksu. Ātrums, kvalitāte un cena – Tā pāris vārdos varētu raksturot optisko internetu no Lattelecom.

Optiskā interneta lietotāji šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. Novembra sākumā Lattelecom optiskajā tīklā palielināja interneta ātrumu līdz pat 500 Mbit/s, kas ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā. Šo interneta jaudu iespējams abonēt VIP komplektā kopā ar citiem Lattelecom pakalpojumiem – interaktīvo televīziju (pieslēgums 4 televizoriem), dinamiskajām IP adresēm diviem datoriem, mājas Wi-FI komplektu, 5 individualizētām bezmaksas e-pasta adresēm un mājas telefonu arī īpašo zelta numuru.

Un protams optiskais internets Līvānos tiek ierīkots bez maksas. Arī interneta modems ir bez maksas. Un pieteikties optikas internetam Līvānos var pavisam vienkārši – internetā aizpildot pieteikumu.