SIA Contaq Latvian Cable jeb IZZI elektronisko sakaru telekomunikāciju jomā darbojas vairāk kā 15 gadus. IZZI ir pirmais kabeļoperators, kas veica Latvijā pirmo kabeļinterneta pieslēgumu, pirmos digitālās kabeļtelevīzijas testus, kā arī pirmo IP TV pieslēgumu.

IZZI piedāvā mobilos sakarus un mājas telefonu. Televīziju – gan Kabeļtelevīziju, gan digitālo televīziju. Tiek piedāvāti dažādi interneta pieslēgumi, kuru ātrums var sasniegt līdz 100Mbit/s, (Pastāvīgais interneta pieslēgums privātpersonām.). Vietās kur šāds pieslēgums nav pieejams IZZI piedāvās bezvadu interneta pieslēgumu.

Atsauksmes par IZZI provaideri:

Man ir IZZI internets un baigi nožēloju. Dienā vairākas reizes uz kādu minūti vai sekundēm vienkārši atslēdzas.

Man ir izzi par 10 latiem mēnesī.  Ja ņem vērā, ka ņemu no izzi arī TV, tad ir vēl arī atlaide. Interneta pieslēgums strādā stabili, tik pāris reizes ir bijuši gļuki.

Man ir IZZI pilns komplekts (TV, internets, mob. tel. un mājas tel.). Ar internetu reizēm šis tas gadās, bet pēdējā laikā viss darbojas ideāli, arī ātrums tiek nodrošināts.

IZZI nerūpējas par savu reputāciju.

Izzi ir galīgi garām! Es daudz ar viņiem cīnos, un reizēm pat esmu panākusi, mēneša maksas atlaidi par sliktiem pakalpojumiem!

Izzi ir foršākais kabeļtelevīzijas kantoris!