Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju pakalpojumus, kā arī tīklu projektēšanas un būvniecības pakalpojumus. Turklāt Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārējos pakalpojumus.

Lattelecom piedāvā tādus interneta pieslēgumus, kā Optiskais internets, internets ekonomiskais un Internets 1,2,3, Bezvadu internets – Mobilais internets, WIMAX, Wi-Fi, mājas Wi-Fi un iezvanpieeja.

Lattelecom piedāvā dažādus interneta pieslēguma tarifus, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Atsauksmes par Lattelecom provaideri:

Darbojas normāli. Ar ātrumu esmu apmierināta un nekad vēl nav bijušas problēmas ar Lattelecom interneta kvalitāti.

Lattelecom optiskais internets ir reāla štelle. Un ja kas neiet, tad Lattelecom ir labs helpdesks, kas ātri visu risina.

Lielotju Lattelecom internetu jau 3 gadus un 3 gadu laikā nav bijušas nekādas problēmas. Interneta pieslēgums stabils un kvalitatīvs. Interneta ātrums pagaidām apmierina, bet tomēr gaidu, kad būs pieejams Lattelecom optiskais internets, jo man ar 10Mbit/s ātrumu tomēr ir par maz.

Pārgāju pie Lattelecom, jo šajos laikos Lattelecom man ļauj ietaupīt uz interneta pieslēgumu piedāvājot savus ekonomiskos risinājumus, kuriem arī ātrums ir pietiekošs tādiem interneta lietotājiem, kā man.

Man prieks, ka lattelecoms manos laukos spēj piedāvāt kvalitatīvu internetu par pieņemamām cenām.

Esmu no Purvciema. Nesen pieteicu optisko internetu. Šis interneta pieslēgums ir 5 reizes ātrāks un divas reizes lētāks, kā iepriekšējais. Lattelecom optiskais internets ir labākais interneta pieslēgums Purvciemā. Esmu sajūsmā par Lattelecom optisko internetu!