SIA Media Centrs Kurzeme jeb MCK interneta provaiders darbojas kopš 1998. MCK interneta pakalpojumus piedāvā Talsos, Kuldīgā, Saldū, Stendē un Brocēnos.

MCK piedāvā 11 interneta pieslēguma tarifus ar maksimālo Lejupielādes ātrumu līdz 8,3 mbit/s, maksimālo augšupielādes ātrumu 8,3 mbit/s, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu. MCK ir viens no retajiem interneta provaideriem, kam ir atklāti uzrakstīts minimālais garantētais interneta ātrums, kas ir ļoti apsveicami.

Saldū, Talsos un Kuldīgā MCK piedāvā optisko interneta pieslēgumu. Optiskais internets nodrošina ievērojami ātrāku piekļuvi filmām, mūzikai un lielu failu ielādei.

MCK piedāvā līgumu bez termiņa un soda sankcijām. Interneta pieslēgšana ir sākot no 1 Ls akcijas laikā līdz pat 360 Ls atkarībā no interneta pieslēguma veida.

Atsauksmes par MCK provaideri

MCK ir man vienīgais pieejamais interneta provaideris, esmu pilnībā apmierināts ar MCK sniegtajiem interneta pakalpojumiem. Cenas gan varēja būt nedaudz zemākas pie šiem grūtajiem apstākļiem, bet interneta ātrums ir pietiekoši liels, lai varētu sērfot internetā bez problēmām…