Optiskais internets ar TV vai tikai optiskais internets Ogrē ir tāds pieslēgums, kas ļauj ietaupīt laiku un naudu. Protams šeit iet runa par Lattelecom optisko internetu, kas augstas kvalitātes un liela ātruma interneta pieslēgums Ogrē, kā arī citur Latvijā.

Šāds līdz šim privātajiem klientiem neredzētais ātrums ļauj ne tikai daudz ērtāk izmantot internetu, lejupielādējot filmas, mūziku un citus materiālus, bet arī pieslēgt vairākus televizorus Interaktīvajai Lattelecom TV un baudīt augstās izšķirtspējas kanālus. Interaktīvā televīzija ir televīzija, kuras pieslēgšanai nav nepieciešamas antenas, kabeļi vai satelītšķīvis. Lattelecom Interaktīvā televīzija ir interneta televīzija, kuras signāls tiek raidīts, izmantojot interneta pieslēgumu – piesaki kopā ar Lattelecom optisko internetu, jot as ir to vērts! Un tātad šīs
Televīzijas signāls tiek pārraidīts digitālā formātā, kā rezultātā tiek iegūta augsta skaņas un attēla kvalitāte.

Kopā ar lattelecom optisko internetu Ogrē var bez nekādām problēmām pieslēgt vairākus datorus un lietojot internetu nejust nekādas izmaiņas, jo optiskais internets nodrošina lielu ātrumu un to pārslogot ir ļoti grūti, jo tas ir labākais zināmais interneta pieslēgums. Jāpiebilst arī tas, ka optiskais internets Ogrē ir ātrākais pieejams interneta pieslēgums Latvijā, ko piedāvā Lattelecom internetu pakalpojumu sniedzējs.

Ātrākais ir Lattelecom optiskais internets līdz 500 Mbit/s. 500 Mbit/s ir lielākais interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā, un tas iezīmē jaunu posmu interneta attīstībā. Šāds interneta ātrums ļaus ne tikai jaunā kvalitātē izbaudīt pašreiz pieejamos pakalpojumus, bet arī strauji attīstīties nākamās paaudzes interneta pakalpojumiem. Šis optiskais internets pieejams īpašā VIP komplektā. Vip komplkets ietver arī interaktīvo televīziju par kuru jau stāstīju, kā arī videonovērošnu un citus noderīgus pakalpojumus.

Gaismas viļņus vadošās optiskās stikla šķiedras unikālais pieslēgums katram lietotājam, nodrošina pilnvērtīgu optiskā interneta pieslēgumu, taču Lattelecom eksperti atgādina, lai pilnvērtīgi izmantotu 500 Mbit/s ātrumu, nepieciešams piemērots un jaudīgs dators (atbilstoša tīkla karte un cietā diska griešanās ātrums).

Tas nozīmē tikai to, ka ir laiks pieteikties ātram internetam Ogrē. Lai varētu lietot optisko internetu ir nepieciešams interneta modems un pats galvenais ir nepieciešams ierīkot šo pakalpojumu. Varu iepriecināt, jo optiskā interneta ierīkošana Ogrē ir bez maksas, kā arī interneta modems ir bez maksas.