Optiskais pieslēgums Jelgavā un citās pilsētās nodrošina ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu. Tas ir Lattelecom optiskais internets ar saules ātrumu un par lieliskām cenām. Abonē tikai internetu vai pieski to komplektā ar TV un tamlīdzīgi, jo komplektā būs izdevīgāk.

Patlaban Lattelecom optiskais internets jau ir pieejams Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Salaspilī, Ventspilī, Valmierā, Jūrmalā, Rēzeknē, Ogrē, Jēkabpilī un citur taču aktīva tīkla izbūve notiek arī citās pilsētās.

Lattelecom ir viens no retajiem pakalpojumu piegādātājiem, kas optisko internetu nodrošina līdz pat gala klienta dzīvoklim, proti, optiskā šķiedra tiek ievilkta klienta dzīvoklī, kas nodrošina augstāko iespējamo pakalpojuma kvalitāti. Lai nodrošinātu klientiem optiskā interneta piegādi līdz dzīvoklim, papildus optiskajai šķiedrai ir nepieciešams tehnisks risinājums, kas sastāv no tīkla mezgliem, sadalītājiem,  kā arī gala iekārtām, kas veido būtisku daļu no kopējām investīcijām optikas tīklā.

Pēc optiskā tīkla izveides esošie Lattelecom klienti, vienojoties ar uzņēmumu par viņiem ērtu laiku, saņem ātrgaitas interneta pakalpojumus. Gan interneta, gan Lattelecom televīzijas lietotāji tādējādi saņem pakalpojumus izmantojot optisko kabeļu infrastruktūru, saglabājot esošo maksu par pakalpojumiem. Visi tie iedzīvotāji, kas vēl nav Lattelecom klienti, arī varēs pieslēgt sev ātrgaitas optisko internetu par cenu, kas ievērojami neatšķiras no ierastā platjoslas interneta (DSL) cenas.

Piesakies optikai Jelgavā jau šodien, jo ierīkošana un modems būs bez maksas. Optiskais internets Jelgavā ir populārs interneta pieslēgums un to lieto liels skaits interneta lietotāji. Tas tāpēc ka interneta pieslēgums no Lattelecom ir ātrs un stabils.