TelcoBalt jeb SIA Baltijas Telekomunikāciju Tīkli ir telekomunikāciju uzņēmums, kas uzsācis savu darbību 2003. gadā, piedāvājot telekomunikāciju pakalpojumus Rīgā un Jūrmalā. TelcoBalt jebkuram interneta lietotājam piedāvā interneta pieslēgumu līdz pat 100Mbit/s lielu maksimālo ātrumu. TelcoBalt piedāvā garantēto interneta ātrumu, ko iespējams apskatīt TelcoBalt mājas lapā.


TelcoBalt mājas lapā uzsvērts, ka interneta pieslēgums esot stabils, jo  TelcoBalt pieslēgums ir pietiekami stabils, pateicoties tam, ka tā nodrošināšanai mēs izmantojam pasaulē vadošo firmu Ericsson, CISCO, HP un IBM interneta tehnoloģijas un aprīkojumu.

TelcoBalt piedāvā konsultāciju zvanot par bezmaksas tālruni pirms pieslēdzaties viņu internetam. Papildus TelcoBalt piedāvā prioritātes klases. Izvēloties augstāku prioritātes klasi Jūs iegūstat ātrāku internetu attiecībā pret zemāku prioritāšu klašu lietotājiem. Vairāk var apskatīt mājas lapā.

Atsauksmes par TelcoBalt provaideri:

Man darbojas normāli. Ar ātrumu esmu apmierināta un nekad vēl nav bijušas problēmas ar TelcoBalt interneta kvalitāti.

Tātad es lietoju TelcoBalt internetu un esmu apmierināts ! Esmu viņu klients jau vairākus gadus un varu sacīt, ka progress ir ievērojams.

Labākais interneta pieslēgums Jūrmalā. Lietoju jau daudzus gadus un esmu apmierināts. Kad bija kādas problēmas tās tika atrisinātas ļoti ātri un viss bija kārtībā. Kārtīgs provaideris, kuram rūp arī savi klienti ne tikai nauda… Kā arī interneta pieslēgums ir pietiekoši ātrs un tas ātrums ko Telkobalt ir ierakstījis nav tikai, lai izceltu savus pakalpojumus!